A A+ A++

home > contact

Contact

Secretariaat Masereelfonds nationaal, Brabant en Brussel
Kazernestraat 33, 1000 Brussel
02/ 502 38 80

op dit adres vindt u:

  • Orhan Kilic (orhan@masereelfonds.be): Brussel, Limburg en Denderstreek
  • Lutgart De Boever (lutgart@masereelfonds.be): boekhouding, administratie, personeelsbeheer
  • Martin Vos (martin@masereelfonds.be): Leuven, Bierbeek, Oost-Brabant en Colora festival...

Secretariaat Masereelfonds Oost-Vlaanderen/Gent
Sint-Jansvest 7, 9000 Gent
09/ 225 38 53

op dit adres vindt u:

  • Kelly Franceus (kelly@masereelfonds.be): coördinator nationale werking. Begeleiding afdelingen West-Vlaanderen, Gentse werking, Kloarte en interculturele projecten
  • Ann-sophie Hoste (ann-sophie@masereelfonds.be): begeleiding afdelingen West-Vlaanderen en Gent

Secretariaat Masereelfonds Antwerpen
Breughelstraat 31, 2018 Antwerpen
03/226 36 32

op dit adres vindt u:

  • Sven Lauwers (sven@masereelfonds.be): provincie Antwerpen en redactie Aktief
  • André Van Ekelenburg (andre@masereelfonds.be): begeleiding Sint-Niklaas, Brussel rand, provincie Antwerpen


Aktief Edegem
Feestzaal Ons huis
Drie Eikenstraat 65, 2650 Edegem
Tel.: 0486/26 66 15 (André van Ekelenburg)
andre.van.ekelenburg@pandora.be

Masereelfonds Aalst
Trefcentrum De Nieuwbeek
Nieuwbeekstraat 35, 9300 Aalst
Tel.: 0474 95 94 36 (Marc De Smet)
marc_desmet@skynet.be

Masereelfonds Sint-Niklaas
Masereelhuis
Truweelstraat 85, 9100 Sint-Niklaas
Tel.: 03/296 06 58
masereelhuis@gmail.com
www.masereelhuis.be

Masereelfonds Brugge:
Tel.: 050/36 29 28 (Filip Delmotte)
Tel.: 050/34 62 51 (Vic De Raeymaeker)
brugge@masereelfonds.be
http://masereelfonds.brugseverenigingen.be

Masereelfonds aan zee:
p/a Prins Boudewijnstraat 10/6, 8400 Oostende
Tel.: 059/70 83 24
louis.sorel@outlook.com

Masereelfonds Westhoek
p/a Trappistenweg 54, 8978 Watou
Tel.: 057/33 48 72
moniqueverstraete@hotmail.com

Masereelfonds Hasselt
Tel.: 011/27 50 32 (Jos Vandersmissen)
inbau@skynet.be

Masereelfonds /Noord-Oost:
Marcel Schuurmans
mschuurmans@skynet.be